Oferta

ZINTEGROWANE USŁUGI LOGISTYCZNE SZYTE NA MIARĘ

Sprawnie, kompleksowo i bezpiecznie – właśnie tak realizujemy usługi logistyczne. Rozumiemy, że oczekujesz od nas, że zajmiemy się transportem kompleksowo, także pod względem organizacji czy dopełnienia formalności. Dlatego stawiamy na pełną obsługę procesów logistycznych, wykorzystując nowoczesne technologie i flotę profesjonalnych pojazdów.

WAŻENIE USŁUGOWE SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Jedną z usług realizowanych przez firmę Janiak Logistics jest profesjonalne ważenie. Dysponując nowoczesną i bardzo czułą wagą, jesteśmy w stanie wskazać masę nawet bardzo dużych obiektów - włączając w to samochody.

Nasze elektroniczne wagi umożliwiają m.in.:

  • ważenie samochodów ciężarowych, osobowych oraz typu TIR (ich maksymalna masa może wynosić nawet do 60 ton, a najazd aż 18 metrów)
  • ważenie towarów dla klientów detalicznych - bez względu na to, czy chcą Państwo zważyć mały ładunek, czy bardzo duży
  • ważenie usługowe - w tym przypadku nasza waga zapewnia wydruk elektroniczny dokumentujący określoną przez nas masę.

Do korzystania z usługi profesjonalnego ważenia zachęcamy zarówno Klientów detalicznych, jak i hurtowych, zapewniając przyjazne warunki współpracy i sprawne podanie masy wskazanych przedmiotów.

Nasz specjalistyczny sprzęt oraz zespół doświadczonych pracowników sprawiają, że ważenie samochodów ciężarowych, jak i inne, pokrewne usługi realizowane są szybko i z dużą precyzją.

Wystarczy odwiedzić nasza siedzibę mieszczącą się w Russowie 1A, gmina Żelazków. Pracujemy w dogodnych dla Państwa godzinach.

Zachęcamy do kontaktowania się w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz do skorzystania z naszych usług.

Ponad 20 lat doświadczenia w branży to najlepsza gwarancja wysokich standardów obsługi i konkurencyjnych stawek.

Opłata za jednorazowe ważenie wynosi 20,00 zł netto, przy większej ilości ważeń cena ustalamy indywidualnie.

Z NAMI MASZ PEWNOŚĆ, ŻE TWÓJ ŁADUNEK DOTRZE NA MIEJSCE ZAWSZE NA CZAS

Realizujemy transporty całopojazdowe, jak i częściowe. Zgłoś się do nas – bez względu na to jak duży ładunek i gdzie chcesz dostarczyć. Zorganizujemy jego przewóz od podstaw, pozwalając Tobie skoncentrować się na tym, co najważniejsze w Twoim biznesie.

Zobacz, jakie usługi transportowe oferujemy: